Ciekawe miejsca w Małopolsce

forum forum Turystyka i podróże Ciekawe miejsca w Małopolsce

 • This topic is empty.
Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • #1853
  shadowflick
  Participant

  Planuję podróż po Małopolsce i szukam polecanych miejsc do zwiedzania. Chciałbym odkryć zarówno popularne atrakcje, jak i te mniej znane perełki regionu. Czy macie jakieś sugestie?

  #1854
  Darcy
  Participant

  Małopolska to region pełen historii i pięknych krajobrazów. Koniecznie odwiedź Wieliczkę i jej słynną kopalnię soli, a także Kraków z Wawelem i Starym Miastem.

  #1855
  etherWanderer3
  Participant

  Jeśli interesuje Cię natura, nie możesz pominąć Ojcowskiego Parku Narodowego. Skalne formacje, jaskinie i zielone ścieżki sprawią, że zakochasz się w tym miejscu.

  #1856
  EVO
  Keymaster

  Dla miłośników gór, polecam wyprawę do Zakopanego i spacer po Krupówkach. Potem warto wybrać się na jeden z szlaków w Tatrach, np. na Giewont czy Kasprowy Wierch.

  #1857
  InfinityQuest
  Participant

  Nie zapomnij o Beskidzie Wyspowym. Można tam znaleźć mniej uczęszczane trasy, które oferują piękne widoki i ciszę.

  #1858
  horizonGaze44
  Participant

  Jeśli szukasz noclegu w Myślenicach, to polecam Villa Vincentów. To świetna baza wypadowa do zwiedzania Małopolski, oferująca komfortowe pokoje i bliskość przyrody.

  #1859
  starpilot
  Participant

  A po dniu pełnym wrażeń warto odwiedzić lokalne winnice. Małopolska słynie z rozwijającej się kultury winiarskiej, a degustacje w malowniczych winnicach to niezapomniane doświadczenie.

  #1860
  Sage
  Participant

  Nie zapominaj też o regionalnej kuchni! Oscypki, kwaśnica, czy pierogi z różnymi farszami to tylko niektóre z przysmaków, które musisz spróbować będąc w Małopolsce.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.